Doğa Etiket® 1997 yılında Türkiye pazarına kompleks ve yüksek kaliteli kendinden yapışkanlı etiket üretmek için kurulmuştur.

          Doğa Etiket®, yıllar içinde Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Balkanlar pazarlarında lider bir üretici konumuna gelmiştir. Bugün; Doğa Etiket 150’nin üzerinde majör müşteriye hizmet vermekte ve 20’nin üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır.


          Doğa Etiket® 13.000m² kapalı alana sahip fabrikasında, çeşitli baskı teknolojilerine sahip 11 adet baskı makinesi ile üretim yapmaktadır. UV Flekso, UV Serigrafi, UV Letterpress, Rotogravür, Sıcak Yaldız, Soğuk Yaldız, Inkjet ve Dijital Ofset baskı teknikleri ile müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılamaktadır.


          Doğa Etiket®, kombine etiket baskısında öncü olmasının yanı sıra Türkiye, Orta Doğu, Afrika ve Balkanlar bölgesinde Dijital Baskı konusunda lider konumdadır. Birçok global ve yerli firma tarafından da Dijital Baskı uygulamalarında çözüm ortağı olarak seçilmiştir. Doğa Etiket®, üç adet HP Indigo 6K ve bir adet HP Indigo 20000 baskı makineleri ile müşterilerine dijitalizasyon, kişiselleştirme, değişken data basımı, mock-up, numune ürün baskısı, özel etkinlik ambalajları, acil ihtiyaç ambalajları ve kısa tirajlı baskı ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Doğa Etiket®, günümüzde müşterilerinin kendinden yapışkanlı etiketten, sarmal etiketlere, shrink sleevelere, çay poşetlerine, karton etiketlere, doypacklara ve birçok fleksıbıl ambalaj malzemelerine kadar bütün baskı ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.


          Doğa Etiket®, toplam kalite, ürün güvenliği, iş ve işçi güvenliği, çevresel farkındalık ve sürdürülebilirlik prensiplerine uygun olarak; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Standardı, FSC® Orman Gözetimi ve Yönetimi Standartları ve BRCGS Global Ambalaj Standartları ile üretim yapmaktadır.